A tanári kar fogadóórái
kapcsolat




Tanári kar 2012

Kanyó Péter, Nádi Zoltán, Czipott Gábor Ernő, Jakab György, Gyetván Gyula, Volek-Nagy Krisztina, Kelemenné Racskó Marietta, Alapiné Beró Anett, Várkonyi András
Czene Tiborné, Várkonyi Bernadett, Sabrina Gomez, Verebné Bukta Éva, Mengyi Zsolt, Buttyán Ildikó, Nagy Gabriella, Marie-Kathleen Hamtiaux, Gombárné Papp Tünde
Dr. Medvéné Bató Éva, Dánné Sályi Mária, Sasfalusi Gáborné, Balás Csabáné, Herczegné Varga Ilona, Broszman György, Nádiné Nagy Márta, Czirbuszné Bániczki Magdolna, Mucsinai Katalin
Gulyás Barbara, Kolonics-Kiss Zsanett, Fejesné Szabó Renáta, Aurélien Atinsi Comlan, Racskó Péter, Madjász Julianna, Szabó Mária, Hajnal Emese

Név
Szak megnevezése
Fogadóóra időpontja
Alapiné Beró Anett
testnevelés, biológia
csütörtök 9.50 – 10.35 Rákóczi út 1.
Atinsi Aurélien
francia nyelv,
francia nyelvű biológia
kedd 9.50 – 10.35 Fő út 58.
Balás Csabáné
német nyelv és irodalom, orosz nyelv
hétfő 8.55 – 9.40 Rákóczi út 1.
Bognár Ervin francia nyelv, informatikus könyvtárostanár  
Broszman György
tőrténelem,
francia nyelv és irodalom
csütörtök 9.50 – 10.35 Fő út 58.
Buttyán Ildikó
francia nyelv és irodalom
hétfő 9.50 – 10.35 Fő út 58.
Czene Tiborné

angol nyelv és irodalom,
magyar nyelv és irodalom

kedd 8.55 – 9.40 Rákóczi út 1.
Czipott Gábor Ernő
francia nyelv és irodalom,
német nyelv és irodalom
szerda 14.00 – 15.30,
péntek 12.00 – 18.00 Rákóczi út 5.
Czirbuszné
Bániczki Magdolna
történelem,
magyar nyelv és irodalom
kedd 9.50 – 10.35 Rákóczi út 1.
Dánné Sályi Mária
angol nyelv és irodalom, orosz nyelv
kedd 12.45 – 13.30 Rákóczi út 1.
Dr. Bálintné
Hübner Judit
magyar nyelv és irodalom,
latin nyelv
hétfő 11.50 – 12.35 Fő út 58.
Dr. Györgyné Pécsi Magdolna
matematika, kémia
szerda 11.50 – 12.35 Rákóczi út 1.
Dr. Hírné Fodor Erika
matematika, fizika, számítástechnika
csütörtök 10.55 – 11.40 Fő út 58.
Dr. Medvéné Bató Éva
matematika, fizika
hétfő 8.55 – 9.40 Rákóczi út 1.
Farkasvölgyiné
Bottyán Kinga
történelem,
francia nyelv és irodalom
hétfő 8.55 – 9.40 Fő út 58.
Fejesné Szabó Renáta informatika csütörtök 8.55 – 9.40. Rákóczi út 1.
Gombár Imre
matematika, fizika
hétfő 9.50 – 10.35. Rákóczi út 5.
Gombárné Papp Tünde
magyar nyelv és irodalom, ének-zene
csütörtök 8.55 – 9.40 Fő út 58.
Gomez Sabrina anyanyelvi francia hétfő 9.50 – 10.35 – Fő út 58.
Gulyás Barbara angol nyelv és irodalom kedd 10.55 – 11.40 Rákóczi út 1.
Gyetván Gyula
matematika, informatika
hétfő 10.55 – 11.40 – Rákóczi út 1.
Hajnal Emese
angol nyelv és irodalom
szerda 10.55 – 11.40 – Rákóczi út 1.
Hamtiaux Marie-Kathleen anyanyelvi francia péntek 8.55 – 9.40 – Fő út 58.
Herczegné
Varga Ilona
biológia, kémia, filózófia
hétfő-kedd: 9.50-10.35;
szerda-csütörtök: 13.35 – 14.20
Rákóczi út 1. igazgatói iroda
Jakab György
földrajz, francia nyelv és irodalom
kedd 11.50 – 12.35 Fő út 58.
Kanyó Péter
informatika, matematika
hétfő 9.50 – 10.35 Rákóczi út 1.
Kelemenné
Racskó Marietta
közgazdász, matematika

kedd 8.55 – 9.40 Fő út 58.

Király Lajos
földrajz, rajz
csütörtök 11.50 – 12.35 Rákóczi út 1.
Kolonics-Kiss Zsanett angol-, francia- nyelv és irodalom szerda 10.55 – 11.40 Rákóczi út 1.
Le Borgne Laurence anyanyelvi francia szerda 9.50 – 10.35 Fő út 58.
Madjász Julianna biológia, földrajz, humánökológia
hétfő 8.55 – 9.40 Rákóczi út 1.
Markos Tiborné
postaüzemi szak
kedd 11.50 – 12.35 Rákóczi út 1.
Mengyi Zsolt
földrajz, biológia
kedd 13.30 – 14.30 Rákóczi út 5.
Mucsinai Katalin informatikus könyvtáros
hétfő 10.00 – 11.00 Rákóczi út 1.
Nagy Gabriella
magyar nyelv és irodalom, történelem
szerda 8.55 – 9.40 Rákóczi út 1.
Nádi Zoltán
kémia, fizika
hétfő 9.50 – 10.35 Rákóczi út 1.
Nádiné Nagy Márta
angol nyelv és irodalom, orosz nyelv
kedd 9.50 – 10.35 Rákóczi út 1.
Racskó Péter matematika, informatika
csütörtök 8.55 – 9.40
Rákóczi út 1. ig.helyettesi iroda
Raillon Noëllie anyanyelvi francia Kedd 9.50 – 10.35 Fő út 58.
Sasfalusi Gáborné
biológia, testnevelés
hétfő 14.00 – 15.00 Rákóczi u. 5.
Szabó Mária
német nyelv és irodalom,
történelem, orosz nyelv
hétfő 10.55 – 11.40 Rákóczi út 1.
Szabó Zsolt
magyar nyelv és irodalom,
művészettudomány, médiaismeret
csütörtök 8.55 – 9.40 Rákóczi út 1.
Szabóné
Szabó Zsuzsanna
postaüzemi szak
kedd 12.45 – 13.30 Rákóczi út 1.
Várkonyi András
testnevelés, földrajz
csütörtök 10.55 – 11.40 Rákóczi út 1.
Várkonyi Bernadett
fizika, biológia
szerda 10.55 – 11.40 Rákóczi út 1.
Verebné Bukta Éva
német nyelv és irodalom,
történelem, orosz nyelv
szerda 11.50 – 12.35 Rákóczi út 1.
Volek-Nagy Krisztina
magyar nyelv és irodalom
péntek 10.55 – 11.40 Rákóczi út 1.





 
 
Design by FőnixNet Informatika Copyright © 2011 MKG Pásztó